Van vrije tijd word je gelukkiger dan van bezit – meer uitbesteden dus!

Uit onderzoek blijkt dat mensen gelukkiger worden van vrije tijd dan van materiële zaken, zo was te lezen in het Financieele Dagblad. Toch geven mensen, als ze de keuze hebben, hun geld eerder uit aan spullen dan aan vrije tijd. De hoogste tijd dus om meer uit te gaan besteden!

Lees hier het artikel in het Financieele Dagblad van 28 oktober 2017, waarin journalist Lizanne Schippers leuke uitbesteed tips geeft. Trots waren wij natuurlijk dat ook de virtual assistance service van Moneypenny genoemd wordt als een van de opties om meer vrije tijd te krijgen.

Meer weten over hoe jouw hoogstpersoonlijke virtual assistant van Moneypenny jou meer tijd en geluk kan opleveren? Klik hier voor meer info of bel (020) 42 60760 en vraag naar Marianne Sturman of Marjolein Richter.

Op 1 november 2017
In de media

Meer uit onze kennisbank

Marianne geeft haar expertvisie op remote werken
15 januari 2025 In de media

Marianne Sturman deelt expertise over remote werken in trendmagazine HR 2025

In het online trendmagazine Trends in HR 2025 van Brightmine heeft Marianne Sturman, oprichter van… Lees verder
Wat is Subscription Staffing en hoe lost het jouw personeelsproblemen op?
9 januari 2025 Blog

Wat is Subscription Staffing en hoe lost het jouw personeelsproblemen op?

Klinkt het je als muziek in de oren om je personeelsinzet net zo flexibel te maken als je Spotify-… Lees verder
Wat maakt Moneypenny anders dan andere virtuele assistent-dienstverleners
8 januari 2025 Blog

Wat maakt Moneypenny anders dan andere virtuele assistent-dienstverleners?

Efficiëntie en flexibiliteit zijn belangrijk, maar hoe weet je zeker dat je de juiste partner… Lees verder

Zet Moneypenny aan het werk!

Benut de energie van Moneypenny, de remote-expert.
Dan geven we ook jouw business een boost!