Techblog van Leila: werken met pen en papier en toch digitaal

Door: Leila Mulder

Technologie maakt ons leven op veel manieren makkelijker. Onderweg, in huis, maar ook zeker op het werk. Elke maand deelt Leila Mulder (marketing strateeg en tech-lover) de nieuwste, beste en meest handige tools en gadgets. Ben je weer helemaal op de hoogte!

Rocketbook Wave en Everlast

Natuurlijk wil je al je aantekeningen het liefst digitaal hebben. Maar soms is – en blijft – het ook gewoon fijn (en handig!) om ze op te schrijven. Of om dat ene schetsje te maken wat alles meteen duidelijk maakt. En tijdens een meeting maar blijven tikken op laptop of tablet is ook niet altijd heel gewenst. Met Rocketbook Wave en Everlast behoort dit dilemma voorgoed tot het verleden. Want, het zijn allebei ‘gewone’ notebooks. Waar je je aantekeningen in kunt opschrijven, je schetsen kunt maken etc.

Maar met 1 belangrijk verschil (of eigenlijk 2): dit notebook is gekoppeld aan een handige app. Onderaan elke pagina staan icoontjes die ervoor zorgen dat je aantekeningen meteen geuplaod worden in de Cloud van je keuze of gemaild worden naar wie je maar wilt. Het enige dat je hiervoor hoeft te doen, is het icoontje van je keuze aanvinken en aantekeningen scannen met je app. In de app kun je instellen waar de verschillende icoontjes mee gekoppeld moeten worden. Met iCloud bijvoorbeeld, of Google docs. Ook mail, Evernote, Dropbox en Slack behoren tot de mogelijkheden. Superhandig!

En dan verschil nummer 2! Want, notebook vol? Dan leg je je Rocketbook Wave even in de magnetron. Of je Everlast in het water. Zijn de pagina’s daarna weer blanco en kun je weer van voren af aan beginnen in je notebook.

Meer weten?

Meer weten over Rocketbook Wave of over Everlast (die nog niet verkrijgbaar is, maar daar komt verandering in!), check dan getrocketbook.com. Voor $27,- is de Rocketbook Wave de jouwe.

Door Marianne Sturman
Op 28 april 2017
Slimmer werken met een VA
blog-leila-rocketbook.jpg

Meer uit onze kennisbank

nieuwsbrief-moneypenny
30 september 2023 In de media

Nieuwsbrief september 2023

Deze nieuwsbrief wordt maandelijks verzonden aan al onze klanten en relaties. Wil je ook op de… Lees verder
interview-marianne-sturman
28 september 2023 In de media

Interview met Marianne Sturman in Trends in HR

Vandaag de dag is hybride werken niet meer weg te denken in onze samenleving. Tóch blijft het soms… Lees verder
interview-virtueel-assistent-samira
26 september 2023 Testimonials

VA Samira vertelt over haar ideale match met Moneypenny

“Het leukste aan mijn werk vind ik het leren kennen van mijn opdrachtgevers, zodat ik hen altijd… Lees verder

Zet Moneypenny aan het werk!

Benut de energie van Moneypenny, de remote-expert.
Dan geven we ook jouw business een boost!