Ik ben geboren in de Verenigde Staten en heb daar in totaal 12 jaar gewoond, waarvan 4 jaar tijdens mijn studie. Tijdens die tijd behaalde ik mijn bachelor in Business Administration aan het Franklin & Marshall College. Daarna bracht het leven me terug naar Nederland, waar ik aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam mijn master in Business Administration & Management afrondde.
Mijn carrière speelde zich voornamelijk af in de ICT-sector, met ervaring bij bedrijven zoals Xerox Corporation en Lucent Technologies (nu Nokia). In die periode raakte ik bekend met de opkomende mogelijkheden van het internet, zoals werken op afstand. Deze ervaringen wekten mijn interesse en motiveerden me om alternatieve werkmethoden te onderzoeken, vooral toen ik moeder werd. Ik ontdekte dat de traditionele 9-tot-5 kantoorbaan niet goed samenging met jong moederschap, maar ik wilde wel blijven werken. Zo ontstond het concept van de virtuele assistent, wat uiteindelijk leidde tot de oprichting van Moneypenny in 2000.
Moneypenny was een voorloper op het gebied van remote werken en bood als eerste een concreet alternatief voor de traditionele 9-tot-5 werkcultuur. Het concept kreeg nog meer erkenning met de komst van COVID-19 en hybride werkvormen zijn nu niet meer weg te denken uit het bedrijfsleven. Moneypenny blijft groeien en is in de afgelopen 23 jaar uitgegroeid tot marktleider in het faciliteren van flexibele managementondersteuning op afstand, met ongeveer 90 virtuele assistenten die werken voor opdrachtgevers verspreid over het hele land.
Mijn expertise op het gebied van hybride werkvormen heb ik gedeeld in het managementboek ‘Hybride wérkt‘ (2022), dat ik samen met Susan Smulders heb geschreven. Daarnaast deel ik regelmatig mijn kennis via blogs, voornamelijk gericht op ondernemen, virtuele assistentie, remote werken, hybride werken, efficiënte organisatie en de interactie tussen mens en AI.
Margot werkte van 2020 tot begin 2025 met veel enthousiasme bij Moneypenny. Ze begon als virtueel assistent en werd in 2022 teamlead marketing. Ook schreef ze regelmatig blogs over marketing, content, tools en de werkzaamheden van virtueel assistenten.